Co właściciel magazynu sądzi o regałach półkowych

regały półkowe 2

Jak Pan wyposażył swój magazyn?

Przede wszystkim zacznę od tego, że zapewne większość osób wie, iż są to zdecydowanie najbardziej popularne rodzaje magazynów dostępne dla klientów. Ja sam bardzo długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiednich regałów do swojego magazynu. I tutaj mogę wyjaśnić jak ja to robiłem, żeby każdy zainteresowany mógł bazować na moim procesie decyzyjnym. Po pierwsze, najpierw dokładnie poddałem analizie wszystkie rodzaje towarów, które będę składował, oraz to jak są one do mojego magazynu przesyłane. Mój magazyn jest całkiem spory i zazwyczaj towary przewożone są spaletyzowane, jednak dość często dostajemy też pojedyncze produkty do składowania. Dlatego nie mogłem wybrać jedynie regałów paletowych. Zdecydowałem się, że wyposażę swój magazyn także w regały półkowe.

Co Pan sądzi o regałach półkowych?

Powiem szczerze, że przy zakupie byłem bardzo zaskoczony tym, jak wielki wybór dodatków i modyfikacji jest możliwy u producenta. W ten sposób mogłem od razu dokładnie dostosować swoje regały półkowe do mojego magazynu i towarów, które planowałem na nich składować. Jeden regał przeznaczyłem na szatnię dla pracowników. Rozwiązanie to okazało się stosunkowo tanie i bez wątpienia spełniło swoją rolę. W innym regale dolne półki przerobiłem na szafki, w których składowane są niektóre dokumenty oraz niezbędne narzędzia do pracy magazynowej. Pozostałe zostały przeznaczone do składowania towarów. Muszę nadmienić również, że większość regały półkoweregałów półkowych dostępnych na rynku przeznaczona jest raczej do składowania towarów lekkich. Można jednak zamówić także regały półkowe, które dostosowane są do większych obciążeń i właśnie na takie się zdecydowałem. Póki co spełniają swoje zadanie bezbłędnie.

Podsumowując, czy to dobre rozwiązanie?

Wydaje mi się, że regały półkowe będą świetnym wyborem dla każdych magazynów, w których nie składuje się towarów na paletach. Można je dowolnie modyfikować, więc jestem przekonany, że nawet najbardziej wymagający klient dobierze odpowiednią dla niego specyfikację. Ja ze swojej strony mogę to rozwiązanie tylko polecić. Co więcej, wydaje mi się, że takie regały półkowe będą idealne także dla dużych sklepów oraz warsztatów samochodowych.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.