Na samochody leasing

na samochody leasing

Leasing jest rozwijającą się metodą finansowania

W Polsce leasing jako sposób finansowania jest stosunkowo nową metodą coraz bardziej rozwijającą się. Mimo to, coraz więcej osób zaczyna korzystać z tej metody. Obecnie portfel leasingowy generuje olbrzymie kwoty pieniężne i jest godnym konkurentem dla kredytowania, a zdaniem wielu nawet lepszym rozwiązaniem. Głównymi zaletami leasingu są oszczędność pieniędzy i czasu, ponieważ decyzje podejmowane są bardzo szybko w stosunku do pozostałych form. Aby wziąć na samochody leasing wystarczy prowadzić działalność gospodarczą, która nie zalega z opłatami i dobrze prosperuje. Trzeba też przemyśleć, czy takie rozwiązanie będzie dobre dla firmy, bo jest to zobowiązanie długoterminowe (od 12 do 60 miesięcy).

Samochody leasing sama korzyść

Firmy coraz częściej korzystają z alternatywnego sposobu finansowania swoich inwestycji. Oferta samochody leasing jest teraz coraz bardziej powszechna i to nie tylko dla firm, każdy może skorzystać, o ile oczywiście firmy leasingowe mają w ofercie tzw. Leasing konsumencki. Każdy korzystający dzięki bardzo niskiemu wkładowi własnemu i oprocentowaniu może szybko nabyć jakiekolwiek auto. Ponadto wiele firm oferujących samochody leasing dorzuca klientowi jeszcze kilka bonusów. Warto tutaj także wspomnieć o tym, że decydując się na leasing trzeba liczyć się z tym, że konieczne będzie wykupienie pełnego ubezpieczenia w ubezpieczalni wskazanej przez firmę leasingową, a zniżki za bezszkodową jazdę nie będą się naliczały.

Co trzeba zrobić aby skorzystać z oferty samochody leasing?

Aby otrzymać swój wymarzony samochód nie naruszając przy tym bardzo swojego budżetu, wystarczy być osobą pracującą albo posiadać firmę. W wyborze leasingu oraz samego samochodu częstosamochody leasing pomagają konsultanci, jednak zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest przeprowadzenie poszukiwań i wybranie kilku pojazdów, które najlepiej spełnią powierzone im zadanie. Mają oni też za zadnie poinformować o wszystkich dodatkowych usługach i opcjonalnych kosztach (np. transport pojazdu do miejsca wskazanego przez klienta na jego koszt). Koszt takowej obsługi w większości przypadków jest zerowy. Samochody leasing jest bardzo wygodne. Każdy klient jest kompleksowo obsłużony, o wszystkim poinformowany, a co najważniejsze, oszczędza swoje pieniądze. Mimo wszystko i tak szalenie ważne jest dokładne przestudiowanie umowy leasingowej oraz OWUL-u (Ogólnych Warunków Umowy Leasingu).

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.