Najnowsze rozwiązania i pasja

detailing warszawa2

Lepsze wyniki dzięki zamiłowaniu do zawodu

W bardzo wielu przypadkach, jeśli mowa o salonach detailingowych, pracownicy są pasjonatami detailingu. Praca sprawia im przyjemność i robią to, co uwielbiają robić. Jest to poniekąd kluczem do sukcesu i do osiągnięcia jak najlepszych wyników. A rzeczą wiadomą jest to, że jeśli wyniki są dobre to klient jest zadowolony. Jeśli klient jest zadowolony, to z pewnością podzieli się tą opinią ze znajomymi i w Internecie. Oczywiście, jeśli klient jest niezadowolony to tym bardziej ogłosi to publicznie. Detailing Warszawa skupia w swoim salonie detailingowym wyłącznie pasjonatów, którzy kochają odświeżać auta i nadawać im ich kolejną już młodość. Dodatkową przyjemność sprawiają im reakcje klientów, gdy po raz pierwszy widzą swoje odmłodzone auta.

Nowe techniki

Warto od razu wspomnieć, że detailing jest stosunkowo nową dziedziną i cały czas powstają nowe technologie i preparaty, które mają poprawić i jeszcze bardziej udoskonalić proces renowacji auta. detailing warszawaDetailing Warszawa przez cały czas stara się być na czasie i regularnie wprowadza coraz nowsze rozwiązania do swojego salonu. Współpraca w producentami najlepszych kosmetyków samochodowych znacząco w tym pomaga. Dzięki temu oferowane przez nich usługi zapewniają najwyższą jakość. Warto także wspomnieć o tym, że każdy nowy produkt jest na początku bardzo dokładnie testowany na obiektach testowych o różnych charakterystykach. Dzięki temu można ocenić, jak dany preparat zadziała np. na lakier miękki i twardy.

Proces detailingu

Cały proces detailingu w większości salonów przebiega podobnie. Detailing Warszawa rozpoczyna zawsze prace od dokładnego oczyszczenia pojazdów, które mają być poddane zabiegowi kompletnego detailingu. Tu uwaga dla domowych detailerów, którzy chcą poprawić wygląd swojego auta samodzielnie. Dokładne oczyszczenie auta jest kluczowe, jeśli zostaną na nim zabrudzenia to w trakcie polerowania spowodują one poważne uszkodzenia w postaci głębokich rys. Kolejnymi etapami są pomiar grubości lakieru, polerowanie auta i jego zabezpieczanie. Najczęściej lakier zabezpiecza się różnego rodzaju woskami. Osobiście uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie powierzchni kwarcowej, jednak to rozwiązanie jest bardzo drogie. Oczywiście jest drogie, jednak utrzymuje się na lakierze przez dwa lata, na co salony detailingowe dają pisemną gwarancję.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.