Opinie osób, które podpisały umowę na leasing

leasing

Leasing samochodu

Właśnie rozpoczął się czwarty rok leasingowania samochodu do mojej firmy. To wystarczająco długi okres czasu, aby wyrobić sobie opinię o leasingu. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Firma leasingowa wystawia wszystkie faktury na czas. Zawsze mam odpowiednią ilość czasu by je opłacić. Co więcej, jeśli zdarzy się jakaś usterka w aucie, to po prostu informuję o tym firmę leasingową i oni zajmują się resztą. To świetne rozwiązanie, jednak za ten dodatek musiałem też trochę więcej zapłacić. Mimo wszystko, według mnie, bardzo się opłacało. Umowa na leasing podpisana przeze mnie została na pięć lat i po tym okresie planuję wykupić auto.

Leasing auta dostawczego

Według mnie leasing jest bardzo opłacalny. Jednak, podobnie jak wszystko, ma też swoje wady. Według mnie wadą leasingu operacyjnego jest to, że posiada ono wykup. Każdy kto brał leasing doskonale wie, że po prostu nie opłacalne jest nie wykupienie pojazdu po okresie leasingowania. Jedynym leasingrozwiązaniem jest jego wykup i jeśli nie chcemy już go dalej użytkować, odsprzedanie na rynku wtórnym. Kolejną wadą jest to, że auto zawsze trzeba leasingować w autoryzowanych salonach. Jak wiadomo, wiąże się to z o wiele większymi kosztami niż w przypadku serwisowania u normalnego mechanika. Ktoś może powiedzieć, że w ASO przynajmniej zrobią to dobrze, jednak zarówno z własnego doświadczenia jak i opinii, które łatwo znaleźć w Internecie, można dowiedzieć się, że w wielu przypadkach po mechanikach z ASO musieli poprawiać mechanicy, którzy prowadzą swoje działalności.

Leasing maszyn biurowych

Od wielu lat w naszej firmie leasingujemy sprzęt biurowy. Jest to po prostu dla nas opłacalne. To także duży komfort dla pracowników. Dzięki temu, że sprzęt zmieniamy co około trzy lata, mogą oni przez cały czas pracować na sprzęcie świetnie wyposażonym, który zapewnia komfort pracy. Leasing urządzeń biurowych mogę śmiało polecić każdemu, kto prowadzi dość dużą firmę i taką, w której wielu pracowników pracuje przy komputerach i innych maszynach. To naprawdę świetne rozwiązanie.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.