Opinie osób, które wzięły na samochody leasing

Paweł

W tym miesiącu miną trzy lata odkąd zdecydowałem się wziąć na samochody leasing. Ogólnie rzecz ujmując jestem zadowolony. Jednak uważam, że jestem bezproblemowym klientem. Wszelkie opłaty leasingowe zawsze spłacam w terminach, więc nie mam sobie nic do zarzucenia. Uważam, że ten sposób finansowania pojazdów jest bardzo korzystny dla przedsiębiorców, których po prostu nie stać na zakup takiego auta, z takim wyposażeniem, wyłącznie z konta firmowego. Należy pamiętać, że samochody nie są tanie, a wielu przedsiębiorców chce mieć pojazdy, które są eleganckie, gdyż mają one niejako reprezentować firmę. Raty nie są wysokie i mikro przedsiębiorstwa nie powinny mieć problemu z ich spłatami.

Michał

Jestem kurierem i prowadzę własną działalność. Przy mojej pracy niezbędny jest odpowiedni pojazd, który będzie niezawodny i pojemny. Dzięki temu będę w stanie rozwieść większą ilość przesyłek jednego dnia, co również przełoży się na moje zarobki. Dlatego, przy zmianie auta, zdecydowałem się samochody leasingwziąć na samochody leasing. Gdyby nie to, to nigdy w życiu nie udałoby mi się samodzielnie nabyć takiego auta z takim wyposażeniem. Dzięki temu zacząłem robić dłuższe trasy i mogłem zabrać dziennie większą ilość przesyłek. Mogę śmiało polecić to rozwiązanie wszystkim, którzy chcieliby pozyskać auto nie tylko, jeśli są kurierami, lecz także, gdy prowadzą jakąkolwiek działalność gospodarczą.

Rafał

Ja wziąłem na używane samochody leasing. Wszystko dlatego, że miałem jeden model upatrzony i spełniał on moje wszelkie wymagania. Spełniał także wymagania firm leasingowych i można było bez żadnych przeszkód podpisać na to auto umowę leasingową. Muszę jednak wyjaśnić kilka kwestii. Leasing aut używanych często będzie średnio opłacalny, ponieważ po przeliczeniu wszystkich opłat może okazać się, że podpisanie umowy na auto nowe byłoby niewiele droższe. A jak wiadomo, każdy woli wybrać pojazd nowy od używanego przez kogoś, zwłaszcza gdy koszty nie są o wiele większe. Dlatego zalecam to rozwiązanie przede wszystkim osobom, które mają upatrzony jeden, konkretny model pojazdu i za wszelką cenę chcą go pozyskać.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.