Powtórna korekta lakieru

powtorna korekta lakieru

Kolejna wizyta

Jeśli klient już odbył wizytę i zostawił samochód do przeprowadzenia usługi detailingowej, to kolejna taka wizyta będzie o wiele krótsza i tańsza. Nawet odpowiednie polerowanie lakieru warszawa i zabezpieczenie lakieru po pierwszej wizycie nie zapewnia ochrony stuprocentowej. Tak zwana usługa „szybkiego detailingu” przeznaczona jest dla właścicieli aut, których samochody są w dobrym stanie lub wykonano na nich renowację w przeszłości.

Kolejność prac

Prace wykonywane są w takiej samej kolejności jak w przypadku pełnego zabiegu detailingowego. Na początek dokładne oczyszczanie samochodu. Następnie ocena i polerowanie lakieru warszawa. Nie jest ono tak mocne, jak w przypadku polerowania na lakierze w kiepskim stanie. Są to głównie drobne korekty, które mają na celu usunięcie wszystkich rys i innych defektów lakieru. Mimo wszystko, to nadal jeden z najważniejszych procesów w detailingu. Również wymaga wielu umiejętności i doświadczenia. Nawet jeśli jest to tylko drobna korekta to osoba, która nie zna się na detailingu, a przede wszystkim na polerowaniu lakieru samochodowego może narobić większych szkód poprzez stworzenie dodatkowych rys, smug, czy hologramów.

Nie tylko lakier

Polerowanie lakieru warszawa to nie jedyny ważny zabieg, który jest wykonywany. Oprócz tego pracom renowacyjnym poddawane są także koła. Felgi są dokładnie myte, i jeśli zajdzie taka potrzeba, także wykonuje się na nich zabieg polerowania. Opony oprócz mycia poddawane są odpowiednim zabezpieczeniom. Nakłada się na nie środki konserwujące, które zwiększają ich odporność, nadają lepszy blask i sprawiają, że wydłuża się okres ich eksploatacji.

Kończenie prac renowacyjnych

Kiedy polerowanie lakieru warszawa jest zakończone, absolutną koniecznością jest jego zabezpieczenie. Jeśli się tego nie zrobi, to w niedługim czasie auto znowu utraci kolor i blask. Krótko mówiąc, nie będą polerowanie lakieru warszawato zbyt dobrze wydane pieniądze. Dlatego na lakier nakłada się wosk lub powierzchnię kwarcową. Jest ona o wiele lepsza od wosku, gdyż utrzymuje się dłużej na lakierze i zwiększa jego twardość. Naturalnie, jest ona również o wiele droższa. Większość salonów detailingowych wystawia również dwuletnią gwarancję na powierzchnię kwarcową. Oczywiście trzeba tutaj także powiedzieć, że woski nie są złe i z pewnością spełnią swoją rolę – po prostu będą wymagały ponownego nakładania co okres około trzech miesięcy.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.