Profesjonalny zabieg valetingu

Na czym polega valeting

Jest to zabieg, który wykonywany jest w salonach detailingowych. Ja zleciłem go w Detailing Warszawa. Mogę powiedzieć, że jestem zachwycony. Valeting polega na kompleksowym umyciu i oczyszczeniu samochodu. Większość osób może zapytać – co w tym takiego niezwykłego? Do czyszczenia stosowane są najwyższej klasy środki. W procesie używana jest tylko woda zdemineralizowana, która nie zostawia żadnych śladów. Po prostu zabiegu tak skomplikowanego i zaawansowanego nie można przyrównać do zwykłego mycia samochodu na myjni automatycznej, czy nawet ręcznej.

Woda zdemineralizowana

Jest najlepsza do czyszczenia samochodów, ponieważ jest nieszkodliwa dla samochodu. Detailing Warszawa posiada własną stację uzdatniania wody. Dlatego wykonując valeting u nich, ma się gwarancję, że woda jest najwyższej jakości i cały czas jest filtrowana. Jednak sama woda nie sprawi, że auto będzie świetnie wyglądało. Niezbędne są także kosmetyki samochodowe, z których korzystają salony detailingowe. Jeśli chodzi o omawiany tutaj salon detailingowy, to dzięki wieloletniemu działaniu na rynku oraz nawiązaniu długoterminowej współpracy z czołowymi producentami kosmetyków samochodowych, klient ma gwarancję, że jego auto zawsze będzie potraktowane najwyższej jakości produktami.

Czyszczenie auta

Czyszczenie auta w Detailing Warszawa rozpoczyna się od nałożenia aktywnej piany. Posiada ona neutralne pH, dlatego jest nieszkodliwa dla auta. Ma za zadanie oddzielenie wszystkich zanieczyszczeń, które przywarły do powierzchni samochodu. Następnie wykonywane jest czyszczenie felg samochodowych i opon. Kluczowe jest mycie pojazdu. Odbywa się ono w aż dwudziestu jeden krokach, które zostały opracowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników tego salonu detailingowego.

Prace wykończeniowe

Po myciu auto zostaje opłukane wodą zdemineralizowaną. Detailing Warszawa osusza auto sprężonym powietrzem i ręcznikami. Czyszczeniu poddawane są także szyby, wnętrze jest odkurzane. detailing WarszawaOstatnim etapem pracy z zewnętrzną częścią auta jest nałożenie wosku na lakier. Wewnątrz auta środki konserwujące nakłada się na elementy plastikowe, gumowe i winylowe. Jeśli auto posiada skórzaną tapicerkę, jest ona odżywiana, dzięki czemu odzyskuje blask nowości, sprawia wrażenie nowej, a nie kilkuletniej. Podsumowując, z pewnością jest to świetna oferta dla osób, których auta wyglądają dobrze i chciałyby, aby pozostało tak jeszcze przez bardzo długi czas.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.